Buscar

Instionction

Izumiranje,nestanak necega ili nekoga i koliko nas to stvarno zanima..! Gdje god pogledas,sta god da procitas uvijek je tu i tema o opstanku i kako sve to uskladiti...nase zivotne navike,licni egoizam ,sa ovom okolinom i svim ostalim ziteljima,( koji nemaju tu sposobnost razmisljanja kao mi) i ciji opstanak zavisi od naseg umnog stanja,koje je inace u opcoj degradaciji.Karma je gadna stvar i ovaj zivot je vodjen zakonom akcije i reakcije...sto znaci da je pun materijalne dualnost i sve sto nam se desi(reakcija) bilo to dobro ili lose je produkt nase akcije ili nasih djelatnosti.Od uvijek se govorilo"kakva sjetva ,takva zetva".


Ned Babayich Pop

Ned Babayich Pop

Colección de la obra:

» World of wax

Detalles de la obra

Pintura - Otros
Tamaño de la obra - Anch 28 | Alt 23 | Prof 0.1
Creado el 10 enero 2023

Manténgase informado sobre las oportunidades Yicca