Search

Instionction

Izumiranje,nestanak necega ili nekoga i koliko nas to stvarno zanima..! Gdje god pogledas,sta god da procitas uvijek je tu i tema o opstanku i kako sve to uskladiti...nase zivotne navike,licni egoizam ,sa ovom okolinom i svim ostalim ziteljima,( koji nemaju tu sposobnost razmisljanja kao mi) i ciji opstanak zavisi od naseg umnog stanja,koje je inace u opcoj degradaciji.Karma je gadna stvar i ovaj zivot je vodjen zakonom akcije i reakcije...sto znaci da je pun materijalne dualnost i sve sto nam se desi(reakcija) bilo to dobro ili lose je produkt nase akcije ili nasih djelatnosti.Od uvijek se govorilo"kakva sjetva ,takva zetva".

Artwork Details

Painting - Other
Artwork Size - Width 28 | Height 23 | Depth 0.1
Created on 10 January 2023

Keep you updated on Yicca's opportunities and new contests